Новини
10.12.2015 09:00

Прес-реліз

Конференція «Державне регіональне телерадіомовлення. Розвиток та реформування».

9 грудня 2015 року у м. Києві відбулася конференція «Державне регіональне телерадіомовлення. Розвиток та реформування». Конференція проводилася за підтримки Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного космічного агентства України. Конференція, в який взяли участь представники органів державного управління та медійних компаній з 13 областей України, мала на меті привернути увагу органів місцевої влади до питання створення регіональних (муніципальних) телерадіокомпаній в умовах реорганізації обласних державних телерадіокомпаній відповідно до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України».

На відкритті конференції з вступним словом від організаторів конференції виступив генеральний директор державного дідприємства «Укркосмос» Іван Назарук.

З доповідями та співдоповідями, присвяченими розгляду ключових питань розбудови державних регіональних телерадіокомпаній на сучасному етапі, їх організаційної та технічної структури, виступили представники та фахівці державного підприємства «Укркосмос» та незалежних засобів інформації.

Обговорення актуального стану державного телерадіомовлення на обласному та міському рівні відбулося у форматі «круглих столів», під час яких учасниками конференції було детально проаналізовано позитивний досвід діяльності комунального підприємства «Телекомпанія “Львів-ТБ”» (директор – Ярослав Антонійчук) та розглянуті передумови створення єдиної медіаплатформи регіональних телерадіокомпаній з використанням супутникових каналів мовлення.

 
20.11.2015 09:00

9 грудня 2015 р. Конференція «Державне регіональне телерадіомовлення. Розвиток та реформування»

Конференція проводиться при підтримці Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного космічного агентства України й має на меті привернути увагу органів місцевої влади до питання створення регіональних (муніципальних) телерадіокомпаній в умовах реорганізації обласних державних телерадіокомпаній відповідно до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України».

Програмою конференції передбачені доповіді фахівців у галузі телерадіомовлення, технічних спеціалістів телекомпаній та операторів зв’язку, проведення «круглого столу» з відкритим обговоренням кола поточних завдань для розвитку та зміцнення регіональних засобів мовлення, визначенням потреб комунальних підприємств мовлення на регіональному та державному рівнях, пошук шляхів для створення медіаплатформи регіональних телерадіокомпаній з використанням супутникових каналів мовлення.

У підсумку конференції кожному учаснику буде запропонований бізнес-кейс з організаційних та технічних питань щодо розбудови регіональної (муніципальної) телерадіокомпанії в рамках міста, області та України.
Організатор конференції – Державне підприємство «Укркосмос».

Участь в конференції для представників державних та місцевих органів влади – безкоштовна.
Програма конференції, інформація про місце та час її проведення, порядок реєстрації учасників – додається.

З повагою,

Генеральний директор І. М. Назарук

Програма конференції
«Державне регіональне телерадіомовлення. Розвиток та реформування»,
9 грудня 2015 р., м. Київ

9:00-10:30 Реєстрація учасників. Кава-брейк
10:30-10:45 Відкриття конференції. Привітальні доповіді
10:45-11:15 Доповідь 1. Обговорення. Відповіді на запитання
11:15-11:45 Доповідь 2. Обговорення. Відповіді на запитання
11:45-12:15 Доповідь 3. Обговорення. Відповіді на запитання
12:15-13:00 Перерва. Кава-брейк
12:45-13:15 Доповідь 5. Обговорення. Відповіді на запитання
13:15-14:00 Круглий стіл. Виступи учасників конференції
14:00-16:00 Фуршет від організаторів конференції
16;00-16:30 Підбиття підсумків конференції. Закриття..


Місце та час проведення конференції:

м. Київ, вул. Михайлівська 1/3 (майдан Незалежності),
готель «Козацький», конференц-зал.


Для участі в конференції просимо реєструватися в ДП «Укркосмос»
за номером тел.: + 380 (44) 369-51-52,
або надати інформацію на електронну пошту: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .


Іногородні учасники конференції можуть забронювати місце проживання в готелі  «Козацький», м. Київ, вул. Михайлівська 1/3 (майдан Незалежності) за тел. +380 (44) 279-49-14; +380 (44) 279-03-41; +380 (50)_353-16-89. Сайт готелю: http://www.kozatskiy.kiev.ua Знижка вартості проживання для учасників конференції – 10%.  


З усіх питань щодо порядку участі в конференції, бронювання готелю та  реєстрації просимо звертатись до Оргкомітету конференції.
Контактна особа: Святенко Інна Володимирівна, моб. +380 (93) 609-00-40.

 
01.06.2015 09:50

 

 
06.04.2015 09:00

Проект створення Національного супутника увійшов у фінальну фазу

24-26 березня 2015 року в ДП «Укркосмос» пройшла робоча зустріч та переговори з представниками канадської компанії MacDonald, Dettwiler and Associates Corporation (MDA) - генеральним підрядником робіт із створення Національної супутникової системи зв'язку «Либідь», в ході яких відбулося обговорення актуальних питань реалізації проекту.


Канадську делегацію представляли фінансовий директор Хітен Макім, керівник проекту Хайнц Шультесс, а також їхні колеги.
У рамках робочого візиту представники компанії MDA провели зустріч з Головою ДКА України О. С. Уруським, в ході якої було підкреслено, що уряд України надає серйозну підтримку проекту запуску Національного супутника зв'язку.


На сьогоднішній день повністю завершено роботи з виготовлення та комплексних випробувань космічного апарату, створено центр управління польотом; роботи з виготовлення ракети-носія знаходяться на фінальній стадії - відзначили учасники зустрічі.

 
13.02.2015 09:00

13 лютого 2015 року Голова Державного космічного агентства України Олег Семенович Уруський відвідав Державне підприємство «Укркосмос».

Метою візиту було знайомство з підприємством космічної галузі, підпорядкованим ДКА України, та вивченням стану справ на місці щодо реалізації важливого для нашої держави проекту створення Національної супутникової системи зв’язку «Либідь».

Під час візиту Голова Агентства оглянув складові частини інфраструктури Центру управління польотом космічного апарату «Либідь», ознайомився з ходом робіт зі створення наземного комплексу управління супутником, відмітивши, що усі роботи, пов’язані зі створення наземної інфраструктури проекту «Либідь», виконані на сучасному рівні. На нараді, яку Голова Агентства провів на підприємстві, було наголошено на переліку першочергових завдань для підприємства у цьому році. Серед них насамперед можна виділити наступні: підготовка персоналу для управління космічним апаратом, створення комплексної системи захисту інформації та модернізація телепорту ДП «Укркосмос» для надання послуг кінцевим споживачам.

Ознайомився Голова Агентства також з умовами розміщення, організації та охорони праці на підприємстві, станом виплати заробітної плати та соціального захисту його працівників.

Голову Агентства під час візиту супроводжував керівник управління космічних наукових досліджень та телекомунікаційних систем ДКА України Семенов Л.П.

 
18.12.2014 15:27

Укркосмос оголошує про завершення створення інфраструктури центру управління польотами національного супутника «Либідь»

«ЕС ЕНД ТІ Україна» завершила проект створення інженерної, мережевої та ІТ-інфраструктури центру управління польотом (ЦУП) національного супутника зв'язку «Либідь» для ДП «Укркосмос».
Були сформульовані дуже жорсткі вимоги до відмовостійкості інфраструктури, реалізованої шляхом резервування критично важливих інженерних, ІТ, а також мережевих систем та обладнання. В ході проекту було створено центр обробки даних та інфраструктуру робочих місць операторів.

Перший етап проекту завершився створенням інженерної інфраструктури ЦОД, а саме: було виконано розрахунок несучих здібностей конструкцій будівлі та забезпечена достатня несуча здатність приміщення ЦОД, впроваджено системи кондиціонування, системи безперебійного та гарантованого електроживлення, системи освітлення та оповіщення про позаштатні ситуації.

В рамках створення ІТ-інфраструктури ЦУП спроектовано і побудовано системи обробки та зберігання інформації, включаючи сервера, СЗД та SAN; систему резервного копіювання та архівування всієї технологічної інформації ЦУП; базові інформаційні сервіси; віртуальну інфраструктуру; мережеву інфраструктуру та телефонну інфраструктуру.

Особливу увагу було приділено питанням інформаційної та фізичної безпеки — впроваджено багатошарові системи розмежування доступу до ресурсів і мереж; системи збору, зберігання та аналізу подій і журналів пристроїв; двухфакторна аутентифікація користувачів та антивірусний захист. Системи фізичної безпеки включають персоналізовану систему контролю та обліку доступу в приміщення ЦУП, а також систему відеоспостереження.

Під час роботи над проектом було проведено інструктаж і навчання експлуатації системи для співробітників ДП «Укркосмос». Тривалість проекту склала 6 місяців; у його реалізації взяли участь більше 20 співробітників системного інтегратора і замовника.

 
16.12.2014 09:16

Телерадіокомпанія «Всемирная служба УТР» переходить на новий супутник

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення під час засідання 11 грудня переоформила ліцензію державної телерадіокомпанії «Всемирная служба УТР» у зв’язку зі зміною супутникового ретранслятора, повідомляє «Телекритика».

Канал УТР перейшов із супутника Intelsat 3R (43,1º західної довготи) на супутник Galaxy 19 (97º західної довготи). Сигнал Galaxy 19 краще покриває Північну Америку, тоді як сигнал Intelsat 3R краще покриває Південну Америку.

Нагадаємо, що УТР — державний канал іномовлення. Його супутниковим оператором є державне підприємство «Укркосмос».

 
14.11.2014 00:00

РІШЕННЯ № 1231 Про нагородження Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

13.11.2014                      м. Київ                     Протокол № 25

Відповідно до Положення про Почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.03.2012 року за № 370/20683, Національна рада вирішила:

1. За вагомий внесок у розвиток електронних засобів масової інформації України, високий професіоналізм та сумлінну працю нагороджується Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення:

- Назарук Іван Михайлович, генеральний директор Державного підприємства “Укркосмос” Державного космічного агентства України.

Новость на сайте nrada.gov.ua

 
12.11.2014 00:00

Cтворення центру управління польотом (ЦУП) Національного супутника «Либідь»

ДП «Укркосмос» завершило створення центру управління польотом (ЦУП) Національного супутника «Либідь». ЦУП створювався на території офісних приміщень ДП «Укркосмос» у м. Київ фахівцями компанії системного інтегратора – ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА».


В ході виконання робіт підготовлена вся необхідна інфраструктура, яка передбачає автономну систему живлення, автоматизовану систему забезпечення температурно-вологісного режиму та систему безпеки. Також змонтовано необхідне ІТ-обладнання та підготовлені робочі місця для персоналу.


У період з 3 по 7 листопада з участю представників Головного підрядника по проекту створення Національної системи супутникового зв’язку України – компанії MacDonald, Dettwiler and Associates Ltd. (MDA), – було проведено комплексне тестування складових частин ЦУП. За результатами проведених тестів було підтверджено відповідність технічним вимогам, що дозволяє забезпечити виконання повного обсягу задач управління КА.


Слід зазначити, що рішення про створення ЦУП в м. Київ було прийнято на підставі втрати контролю над наземним комплексом управління у м. Євпаторія.

 
30.09.2014 12:00

Стала відома попередня дата запуску українського супутника «Либідь»

Запуск українського телекомунікаційного супутника «Либідь» може відбутися в першому кварталі наступного року. Такий термін було визначено 29 вересня в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, під час зустрічі з представниками Державного підприємства «Укркосмос» і Державного космічного агентства України (ДКАУ), де обговорювалися перспективи та проблеми запуску першого українського супутника зв'язку та подальшого використання ресурсу Національної системи супутникового зв'язку для трансляції програм українських телерадіокомпаній.

Було відзначено, що для реалізації даної мети необхідно внести зміни до чинного законодавства України. Над цим працюватиме Національна рада разом з ДКАУ.

Також було вирішено організувати зустріч з керівниками загальнонаціональних телерадіокомпаній, щоб з'ясувати їхню думку з приводу мотиваційних підстав для переходу мовлення на національний супутник.

Джерело: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

 
01.09.2014 09:00

«СатЕкспрес» - послуга термінового надання супутникового каналу

Державне підприємство «Укркосмос» започатковує новий проект «СатЕкспрес» з надання теле-радіокомпаніям супутникової ємності на короткостроковий період для організації оперативних трансляцій з «місця подій», відеоконференцзв’язку між студіями, ТВ-перегонів.

Послуга «СатЕкспрес» надається на супутнику Azerspace-1 (46° сх.д.) з зонами покриття: Україна, країни Центральної Європи, країни Центральної Азії.

Ємність супутникового транспондера пропонується на будь-який термін від 15 хвилин із можливістю оперативного подовження періоду використання.

Характеристики супутникової ємності для «СатЕкспрес»:

Діапазон: Ku
Uplink: 13750-14000 МГц
Downlink: 10950-11200 МГц
Поляризація: Лінійна


Послуга «СатЕкспрес» гарантує високу якість зв’язку, попереднє резервування ємності, клієнтський супровід в режимі реального часу, 24/7 підтримку технічних служб оператора.

ДП «Укркосмос» запрошує телерадіокомпанії до співробітництва.

 

«СатЕкспрес» - послуга термінового надання супутникового каналу

Державне підприємство «Укркосмос» започатковує новий проект «СатЕкспрес» з надання теле-радіокомпаніям супутникової ємності на короткостроковий період для організації оперативних трансляцій з «місця подій», відеоконференцзв’язку між студіями, ТВ-перегонів, термінового збільшення каналів мовлення.

Послуга «СатЕкспрес» надається на супутнику Azerspace-1 (46° сх.д.) з зонами покриття: Україна, країни Центральної Європи, країни Центральної Азії.

Ємність супутникового транспондера пропонується на будь-який термін від 15 хвилин із можливістю оперативного подовження періоду використання.

Характеристики супутникової ємності для «СатЕкспрес»:

Діапазон: Ku

Uplink: 13750-14000 МГц

Downlink: 10950-11200 МГц

Поляризація: Лінійна

Послуга «СатЕкспрес» гарантує високу якість зв’язку, попереднє резервування ємності, клієнтський супровід в режимі реального часу, 24/7 підтримку технічних служб оператора.

ДП «Укркосмос» запрошує телерадіокомпанії до співробітництва.

 
29.08.2014 09:00

Розширена колегія ДКА України за підсумками діяльності підприємств космічної галузі в першому півріччі 2014 р.

28 серпня 2014 року в м. Києві відбулося розширене засідання колегії ДКА України, присвячене підведенню підсумків роботи підприємств, організацій й установ космічної галузі в першому півріччі 2014 року й обговоренню планів на друге півріччя 2014 року. У роботі колегії взяли участь керівники ДКА України, підприємств й установ космічної галузі, представники Верховної Ради України, Національної академії наук України, Громадської ради ДКА.

Було відзначено, що протягом першого півріччя виконані роботи зі створення Національної супутникової системи зв'язку "Либідь". Завершено створення космічного апарату "Либідь", виготовлено розгінний блок "Фрегат-СБ" і головний обтічник. Південмашем виготовлено матеріальну частину ракети-носія "Зеніт-2SБ-80". ДП "Укркосмос" виконуються роботи зі створення Центра керування польотом КА "Либідь" у м. Києві та командно-вимірювальної станції під Києвом. Строк готовності КА "Либідь", РН і наземного комплексу керування до запуску - 4 квартал 2014 року.

Детальніше про колегію ДКА

 


Баннер